Silent Assassin

Gra RPG


#1 03-01-2009 16:28:58

Sadox

Uczeń

Zarejestrowany: 03-01-2009
Posty: 2
Punktów :   

Witam

Cześć, jestem pierwszym użytkownikiem i chcę tutaj poznać nowych ludzi, oraz czasami się odstresować.
Jestem osobą uczącą się, jak każdy poznaję świat coraz bardziej. Z natury jestem uprzejmy i tolerancyjny, lecz bardzo nie lubię gdy ktoś mnie prowokuje. Dążę w kierunku mechatroniki, lub informatyki. Nie chcę być kimś nie pożytecznym, lecz chcę aby mój zawód odzwierciedlał to co lubię robić oraz chcę aby mi się przydał. Rozumiem podstawy chemii fizyki i matematyki. Jestem w trakcie nauki 2 obcych języków, angielski i niemiecki.

Bardzo lubię ludzi tolerancyjnych i wyrozumiałych, natomiast nie lubię napinaczy, pozerów i kłamców. Również takich mocnych w gębie... Skromnie, choć z podniesioną głową. Doceniaj innych nie zachwycaj się sobą.

Na Marginesie, teraz głównie to po co się tutaj większość osób rejestruje, chcę zagrać w Silent Assassin. Chcę dostać rangę cichego zabójcy i być jednym z lepszych, oraz zdobywać wielu przyjaciół.



Pozdro ;**


Profesja: Dark Elf
Imię: Sadox
Klan: brak
Respekt: 0
Życie: 120
Mana: 50
Ekwipunek: brak
Yang: 500
Zwierzątko: brak
Wyprawy Nocne: 0
Misje:
A-0
B-0
C-0
D-0
S-0
WN-0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiup.pun.pl www.mibm09.pun.pl www.byledoprzerwy.pun.pl www.narutozkonoha-gakure.pun.pl www.narutoarea.pun.pl